Firma ALUROM to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji konstrukcji aluminiowych, a nasi doświadczeni pracownicy udzielą wsparcia technicznego na każdym etapie realizacji nawet w najbardziej śmiałych projektach okien, elewacji szklanych czy ogrodów zimowych.

 

Nasze wyroby cechują się doskonałą jakością i niezawodnością. Posiadając szeroki asortyment produktów, jesteśmy w stanie zaspokoić wymagania każdego klienta w zakresie typowych i nietypowych konstrukcji i systemów okienno-drzwiowych.

 

Naszym celem jest stały i zrównoważony rozwój oraz powiększanie przewagi technologicznej nad konkurencją zarówno w zakresie szklenia, okuć i kolorystyki konstrukcji jak i obsługi klienta. Ciągłe budowanie ugruntowanej pozycji na rynkach UE, nowoczesny park maszynowy oraz kompleksowe wyposażenie produkcji przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

 

Nasze dotychczasowe doświadczenia pozwalają, aby realizowane przez nas projekty były wykonane szybko, estetycznie a przede wszystkim zgodnie ze sztuką klienta.